B. Braun Medikal Dış Tic. A.Ş. Rakamlar ve Gerçekler

Hızlı Ürün Bulucu

Bir kategori veya alt kategori seçin

Türkiye'nin önde gelen medikal teknoloji ürünleri tedarikçisi ve hizmet sağlayıcısı

B. Braun Medikal, Türkiye'nin önde gelen medikal teknoloji ürünleri tedarikçisi ve hizmet sağlayıcılarından biridir. B. Braun'un, neredeyse tamamı kendi üretimi olan, geniş ürün yelpazesini Türkiye'deki müşterileri ve ortaklarıyla buluşturan B. Braun Medikal, tıbbi bakım çözümleri konusunda bir sistem ortağıdır. B. Braun Medikal, kurduğu yapıcı diyalog çerçevesinde yakın ortaklıklar oluşturarak, hastaların ihtiyaçlarını anlayan, faaliyet gösterdiği sağlık sektöründe "Uzmanlığı Paylaşmak" ilkesine her koşulda sadık kalan bir sistem sağlayıcısıdır.

Dünyanın her yerinde insan sağlığı için çalışıyoruz. 

 

Portföyümüz

İnovatif ürünlerimiz ve sağlık sektörünün çeşitli alanlarında sunduğumuz sistem çözümlerimiz sayesinde, içinde bulunduğumuz zorlu piyasa koşullarına rağmen büyümeyi sürdürüyoruz. 2016 yılında gösterdiğimiz performanstan duyduğumuz memnuniyet, aynı zamanda bizi daha iyi yerlere gelebilmek adına motive ediyor. Her geçen gün geliştirdiğimiz faaliyet ve stratejilerimiz, müşterilerimizle kurduğumuz yapıcı diyaloglarımız ve sürekli olarak bir adım ileriye taşımaya çalıştığımız kapsamlı çözümlerimiz ile, ilerleyen yıllarda da gelişmeyi sürdürerek, sağlık sektöründeki sistem ortağınız olmaya devam etmeyi hedefliyoruz.  

 

2020 stratejimizin ana odağı çalışanlarımız, ana konuları ise sistem ortaklığı, verimliliğin arttırılması ve departmanlar arasında işbirliğinin etkili bir biçimde yürütülmesidir. Tüm bölüm ve çalışanlarımızın katkıları sayesinde, stratejik hedeflerimize adım adım yaklaşıyor, gelecekte de büyümeye devam edebilmemizi sağlayacak sağlam zemini oluşturuyoruz.