B. Braun Türkiye Teknik Servis

Hızlı Ürün Bulucu

Bir kategori veya alt kategori seçin

Teknik Servisimiz, tüm Türkiye'deki sağlık kuruluşlarının ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla medikal sektörde hizmet vermektedir.

Please enable marketing cookies to enable Youtube Video

Cerrahi el aletleri, güç sistemleri, otomatik infüzyon sistemleri ve renal replasman tedavi sistemlerinde faaliyet gösteren teknik servisimiz, tüm Türkiye'deki sağlık kuruluşlarının bu alandaki ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla medikal sektörde hizmet vermektedir.

B. Braun Teknik Servisi; dürüst ve kaliteli hizmet anlayışı ile faaliyetine başlamış olup, sağlık sektöründe; B. Braun'un üst düzey kalite standardında çözümler sunmaktadır. Konusunda uzman mühendis ve teknisyenlerimiz; tamamen bilimsel ve teknolojik altyapıyla kalibrasyon, bakım ve onarım yapmaktadır. Ayrıca servisimizde çalışan sertifikalı mühendis ve teknisyenlerimiz, teknik bilgi ve becerilerinin gelişmesi için sürekli olarak şirketiçi ve yurtdışı eğitimlere katılıp, teknolojideki inovatif gelişmeleri yakından takip ederek uygulamaktadır.  

Hizmet sunduğumuz sağlık kuruluşlarına kolay erişim sağlamak için üç farklı bölge ofisimizdeki teknik ekibimiz ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız.

Sağlık sektöründe, kendini sürekli olarak geliştiren teknik kadromuzla, güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunarak, uzmanlığımızı paylaşıyoruz. B. Braun için Uzmanlığı Paylaşmak, kullanıcılarımız ve iş ortaklarımızla yapıcı diyaloglarda bulunarak, devamlı ve etkili çözümler sunmaktır.

Dünyanın her yerinde insan sağlığını korumak için çalışıyoruz.

B. Braun Medikal Dış Ticaret A.Ş.

B.Braun Medikal Türkiye, sağlık sektörüne yönelik tıbbı cihaz ve ürün tedarik eden ve bu ürünlerin teknik servisinden sorumlu hizmet sağlayıcılardan biridir. İsim benzerliği taşıyan, nihai tüketicinin kullanıma yönelik ürünler tedarik eden diğer markalar ile bir bağlantısı bulunmamaktadır.

15 Temmuz Mah. Bahar Cad.
TOYA Next No: 3-5T Bağcılar/İstanbul
34214 İstanbul, Bağcılar
TÜRKİYE
Ehlibeyt Mahallesi Tekstilciler Caddesi
No: 17C/9
Balgat-Çankaya/Ankara
TÜRKİYE
Çamtepe Mah. Mithatpaşa Cad.
No:289/2
Narlıdere/İzmir
TÜRKİYE

BİLGİLENDİRME > B.Braun Medikal Dış Ticaret A.Ş. İzmir Şubesi, 31 Mayıs 2024 tarihi itibarıyla şube olarak faaliyetlerini sonlandırmıştır.

B.Braun Medikal Türkiye’ye iletmek istediğiniz tüm matbu iletişim ve gönderileriniz (kargo, kurye, posta vb.) için B. Braun Medikal Dış Ticaret A.Ş. Maslak Mahallesi Sümer Sokak No:4/54, 34485 Sarıyer/İSTANBUL adresinde bulunan Merkez Ofis bilgilerini kullanabilirsiniz.