B. Braun Türkiye Teknik Servis

Hızlı Ürün Bulucu

Bir kategori veya alt kategori seçin

Teknik Servisimiz, tüm Türkiye'deki sağlık kuruluşlarının ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla medikal sektörde hizmet vermektedir.

Please enable marketing cookies to enable Youtube Video

Cerrahi el aletleri, güç sistemleri, otomatik infüzyon sistemleri ve renal replasman tedavi sistemlerinde faaliyet gösteren teknik servisimiz, tüm Türkiye'deki sağlık kuruluşlarının bu alandaki ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla medikal sektörde hizmet vermektedir.

B. Braun Teknik Servisi; dürüst ve kaliteli hizmet anlayışı ile faaliyetine başlamış olup, sağlık sektöründe; B. Braun'un üst düzey kalite standardında çözümler sunmaktadır. Konusunda uzman mühendis ve teknisyenlerimiz; tamamen bilimsel ve teknolojik altyapıyla kalibrasyon, bakım ve onarım yapmaktadır. Ayrıca servisimizde çalışan sertifikalı mühendis ve teknisyenlerimiz, teknik bilgi ve becerilerinin gelişmesi için sürekli olarak şirketiçi ve yurtdışı eğitimlere katılıp, teknolojideki inovatif gelişmeleri yakından takip ederek uygulamaktadır.  

Hizmet sunduğumuz sağlık kuruluşlarına kolay erişim sağlamak için üç farklı bölge ofisimizdeki teknik ekibimiz ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız.

Sağlık sektöründe, kendini sürekli olarak geliştiren teknik kadromuzla, güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunarak, uzmanlığımızı paylaşıyoruz. B. Braun için Uzmanlığı Paylaşmak, kullanıcılarımız ve iş ortaklarımızla yapıcı diyaloglarda bulunarak, devamlı ve etkili çözümler sunmaktır.

Dünyanın her yerinde insan sağlığını korumak için çalışıyoruz.

İletişim

B. Braun Medikal Dış Ticaret AŞ
Teknik Servis
Göztepe Mah.İstoç 1.Cad.
S-1 Blok No:4 İç kapı:26
34214 İstanbul, Bağcılar
Türkiye