TIVA / TCI - Space®Plus

Hızlı Ürün Bulucu

Bir kategori veya alt kategori seçin

Total Intravenöz Anestezi (TIVA) / Space®Plus Hedef Kontrollü İnfüzyon (TCI) Uygulamaları

Total Intravenöz Anestezi (TIVA), Inhalasyon ajanları (İnhalasyon Anestezisi) kullanılmadan yalnızca intravenöz yolla şırınga pompasıyla verilen ajanların kombinasyonunu kullanan bir genel anestezi tekniğidir.

İnhale anesteziklerin verilmesinin imkansız veya dezavantajlı olduğu bazı hasta vakalarında veya geleneksel anestezik verme sistemlerinin kullanılamadığı veya pratik olmadığı senaryolarda TIVA (Total Intravenöz Anestezi) kullanımı için sağlam bir gerekçe vardır. Diğer durumlarda, TIVA kullanımı hasta için süreci daha verimli ve avantajlı hale getirebilir.

SpacePlus Perfusor® ürünümüz, sağlık profesyonelleri için kullanıcı dostu bir teknik olarak anestezinin durumunu grafiksel bir genel bakışla görselleştirir. Kullanıcı arayüzü, işleme adımlarını azaltmak için belirli TCI ayarlarına esnek bir şekilde uyarlanabilir.

Hedef Kontrollü İnfüzyon (TCI), anestezide opioidler, propofol ve diğer anesteziklerin uygulanması için standartlaştırılmış bir infüzyon tekniğidir. Genel olarak, "hedef kontrollü infüzyon", infüzyon hızının klinik olarak hedef olarak tanımlanan bir parametre tarafından kontrol edildiği anlamına gelir.

TCI uygulama avantajları ve B. Braun Yeni Nesil İnfüzyon pompaları hakkında bilgi almak için aşağıdaki linkten gerekli alanları doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

https://bbraun.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_3pxCMqs6A1uw16u

 

Saygılarımızla,

B. Braun Türkiye Hospital Care Grubu