Fikirleriniz Bilginizi Bizimle Paylaşın

Hızlı Ürün Bulucu

Bir kategori veya alt kategori seçin

Fikirleriniz bizim için değerlidir!

B. Braun, hem sağlık uzmanları, hem de hastalar açısından hastanelerdeki işlemleri iyileştirmek ve güvenliği arttırmak amacıyla, sürekli yeni ürünler geliştirmekte ve var olanları da rafine etmektedir. Ürünlerimiz kullanıcıların ve piyasanın taleplerini karşılayacak şekilde tasarlanır. Sizin geri bildirimleriniz bu süreçte büyük önem taşımaktadır. Yeni ürünler veya var olanların geliştirilmesi ile ilgili fikirleriniz mi var? Cevabınız evet ise lütfen bize yazın, ne de olsa ürünlerimizin performansını en iyi değerlendirecek olan sizlersiniz. Fikirlerinizin tam bir gizlilik içinde değerlendirileceğinden ve tüm hakların öneri sahibine ait olacağından hiç şüpheniz olmasın.

İletişim detayları

Lütfen yeni ürünler ve var olanların geliştirilmesi ile ilgili fikirlerinizi bize gönderin. Yıldız (*) ile işaretli alanların doldurulması gerekmektedir. 

*
 Bay
 Bayan
*
*
 
*
*
*
*
*
*
*
*
 
 

Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin korunması bizim için çok önemlidir ve bunu çok ciddiye alırız. Kişisel bilgileriniz veri koruma düzenlemesine tabi olup yalnızca iletişim kurmak amacıyla toplanır ve saklanır. Kişisel verilerinizi hiçbir durumda B. Braun dışındaki üçüncü taraflarla paylaşmaz veya başka bir amaç için kullanmaz ya da saklamayız. Personelimiz, kişisel bilgilerin işlenmesi konusunda eğitim almıştır ve veri koruma düzenlemelerine uymakla yükümlüdür.

*
 Veri koruma politikasını okudum ve kişisel verilerimin, veri koruma politikasına uygun bir şekilde işlenmesini kabul ediyorum. Bu onayı istediğim zaman iptal edebilirim.