Merkez Hizmetlerde Kariyeriniz

Hızlı Ürün Bulucu

Bir kategori veya alt kategori seçin

Merkez birimlerimiz: Benzersiz oldukları kadar çeşitlidirler

Ortak amacımız, B. Braun'un ana faaliyet alanını desteklemek için departmanlar arası sorumlulukları üstlenmektir. Bu, İK ve Hukuki İşler departmanlarının çalışanlarla doğrudan temas halinde olmaları ve her gün kendilerine yeni zorluklar belirledikleri anlamına gelmektedir. Finans, Muhasebe, Bütçe ve Raporlama departmanlarımız, ticari süreç ve kararlarda maksimum sonuç ve şeffaflık elde etmek için sürekli yenilenen ve gelişen süreçleri yönetmektedir.

Lojistik, Satın Alma ve Tedarik Zinciri Yönetimi departmanlarında üstlendiğimiz görevler günlük problemlerden farklıdır. Yaptığımız iş ister acilen gerekli ürünlerin hızlı ve güvenilir teslimatı, ister yüksek kaliteli ham madde ticareti olsun,  tüm süreçlerimizin küresel ağı ve sürekli optimizasyonuna odaklanırız.

Kariyer olanakları

Merkez departmanlarımızda çeşitli niteliklere sahip pek çok uzman çalışmaktadır: bu uzmanlar B. Braun'un gelişmiş profesyonel ortamında gerek organizasyonlarımıza katıldıkları anda, gerekse şirket içerisindeki kariyer basamaklarını tırmanırken, gelişim olanakları bulmaktadırlar.