B. Braun Bir Aile Şirketi

Hızlı Ürün Bulucu

Bir kategori veya alt kategori seçin

Aile odaklı ve başarılı - iş dünyamıza hoş geldiniz! 

1839'da Melsungen'de küçük bir eczane olarak başlayan şey, gelişerek özel bir başarı hikayesine dönüştü: aile işimiz bugün, 64 farklı ülkede 56,000 çalışanı olan, küresel sağlık pazarındaki en önemli gruplardan biri. Başarımız için kime teşekkür etmemiz gerektiğini çok iyi biliyoruz: çalışanlarımıza. Bu yüzden, gelecekte nasıl iş yapacağımızı belirlemek için değerlerimizi kuşaktan kuşağa aktarmanın görevimiz olduğunu hissediyoruz. Çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve ortaklarımızın iyiliği için...  

Fırsatları küresel bir oyuncu bünyesinde avantaja dönüştürün

Becerilerinizi uluslararası bir konumda geliştime fırsatına sahip olacaksınız. Bu size, uluslararası bir ağ oluşturmak, kariyerinizi bir adım ileriye taşımak ve dünya çapındaki farklı lokasyonlarımız arasında bilgi birikimi transferine katkıda bulunmak gibi pek çok konuda imkanlar sağlayacaktır. Tabii ki bu geniş perspektifin, anlamlı ve girişimci bir yaklaşım ile desteklenmesi gerekir.  

Tatmin edici bir maaş, kapsamlı şirket hakları, esnek çalışma saatleri, harika bir iş-yaşam dengesi, yurt dışında çalışma ve tüm lokasyonlarımız arasında bilgi alışverişi yapabilme imkanı bizi çekici bir işveren yapan özelliklerimizden sadece bir kaçı.